Urodził się 6 października 1987 w Odessie na Ukrainie, licencjonowany manager FIFA, businessman, tancerz i dyplomowany choreograf. Absolwent Uniwersytetu Wychowania Fizycznego Olimpijskiego Rezerwatu Ukrainy na wydziale choreografia i taniec. Posiada najwyższą międzynarodową klasę “S” tańca w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Magister z zarządzania i marketingu, ukończył Warszawską Wyższą Szkołę Zarządzania (WSZ-SW).

Tańczył od ósmego roku życia. Mając 9 lat zdobył tytuł Mistrza Ukrainy Juniorów w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Jednocześnie łączył taniec i piłkę trenując i grając w Odesskiej szkole piłkarskiej SKA- Odessa.
Gdy miał 15 lat, wyjechał z rodzinnej Odessy, żeby zamieszkać w Niemczech, gdzie rozwijał swoją karierę taneczną z partnerką pochodzącą z tego kraju. Razem z nią zajął pierwsze miejsce na turnieju Vienna Open, a także zdobył tytuł vice- Mistrza Niemiec w tańcach standardowych.

Po przeprowadzce do Polski zdobył tytuł młodzieżowego Mistrza Polski, a także Vice-mistrz Polski w kategorii Par Dorosłych. Jest półfinalistą mistrzostw świata oraz finalistą Mistrzostw Europy Środkowej i dwukrotny finalista Mistrzostw Unii Europejskiej. Taniec jest jego ogromną pasją poprzez którą wyraża emocje i ciągle doskonali swoje umiejętności. Uwielbia przekazywać innym swoją wiedzę o tańcu dla tego prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne oraz występuje publicznie.

„Taniec z gwiazdami/ Dancing with the Stars”:
-V edycji (z Katarzyną Cerekwicką, 4. miejsce),
-VI – (z Isis Gee, 5. miejsce),
-VII – (z Agnieszką Cegielską, 13. miejsce).
W 2008 roku brał udział w programie “Jak oni śpiewają” zajmując w nim 7 miejsce. Jesienią 2016 roku, po ośmiu latach przerwy, powrócił do programu Taniec z gwiazdami, tym razem emitowanego w telewizji Polsat. W szóstej edycji tańczył z aktorką Karoliną Gorczycą, z którą odpadł w drugim odcinku, zajmując dziesiąte miejsce. W siódmej edycji tańczy z aktorką Dominiką Gwit.

Swój talent aktorski pokazał w takich produkcjach jak:
-”Egzamin z życia” jako Anatolij Romanow
-”Tylko miłość” jako Sasza
-”Niania” jako Michał
-”Kochaj i Tańcz”
-”Ojciec Mateusz”

Piłka nożna
Football jest od dzieciństwa pasją Georgiya dlatego dziś posiadając licencje agenta piłkarskiego N- 0105 wydaną przez FIFA, pomaga piłkarzom i klubom piłkarskim. Posiada wysokie kompetencję i twierdzi że jego największy transfer i sukcesy w branży piłkarskiej są przed nim.